News

Miło nam poinformować, iż Vigran Sp.j. została wyróżniona tytułem Gepardy Biznesu 2010.

Konkurs ten jest organizowany przez Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”, Klub Gepardów Biznesu i ULAN Sp. z o.o. Za Gepardy Biznesu 2010 uznawane są firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31.03.2008r do 31.03.2010r o minimum 10%. Jego główną misją jest wspieranie rozwoju polskich firm i banków oraz przekonywanie ich do tego, by wzajemnie się wspierały.

Z danych finansowych naszej firmy i opracowanego przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit rankingu wynika, że w tym okresie spółka rozwijała się dynamicznie i osiągnęła w badanym okresie wzrost wartości rynkowej na poziomie prawie 84%. To sprawiło, że nasza firma uzyskała tytuł Gepardy Biznesu 2010 Branży Informatycznej.

Vigran Sp.j. wśród 397 badanych firm informatycznych w kraju uplasowała się na 140 miejscu, a na 3 miejscu wśród firm z branży w województwie kujawsko-pomorskim. Znaleźć się w tak szacownym gronie takich firm to dla naszej spółki duże wyróżnienie. Sprawdźcie Państwo sami na poniższej stronie i prezentowanym rankingu :
http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/2466/280/

Dodatkowo spółka Vigran może się pochwalić tytułem Efektywna Firma 2010 Branży Informatycznej i przynależnością do grona firm, których trzyletnia średnia zysku netto do przychodów operacyjnych wynosi minimum 5%. Nasza firma wśród 397 badanych podmiotów gospodarczych z branży informatycznej zajęła 16 miejsce, a nasz średni zysk netto z trzech lat do przychodów operacyjnych wyniósł 30,5%.

Poniżej szczegółowy ranking, który opracował Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie danych dostarczonych przez Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit: http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/2472/794/

Nasz rozwój i tak dobre wyniki zawdzięczamy efektywnemu zarządzaniu właścicieli spółki, zaangażowaniu pracowników oraz zaufaniu, jakim obdarzyli nas nasi klienci, za co serdecznie dziękujemy. Uzyskanie takich tytułów cieszy, ale jest też doskonałą motywacją dla naszej firmy aby umacniać swoją pozycję i utrzymywać tendencję wzrostową w kolejnych latach działalności. Mamy nadzieję, że mimo walki z kryzysem gospodarczym osiągniemy ten cel.