Vigran Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Inżynier Systemów Sterowania

Miejsce pracy: Włocławek
Wymiar pracy: pełny etat
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wynagrodzenie brutto: od 6000,00 do 12000,00 PLN

Zakres obowiązków:

  • Codzienna kontrola sprzętu i oprogramowania (DCS, PLC, ESD);
  • Udział w prowadzonych konsultacjach technicznych;
  • Wykrywanie nieprawidłowości w systemach, usuwanie usterek;
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej;
  • Przygotowywanie pism i ofert;
  • Uczestnictwo w realizacji projektów technicznych;
  • Zarządzanie dokumentami i korespondencją;
  • Kontakt z klientami firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne – o kierunku automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika;
  • Znajomość zagadnień z dziedziny automatyki przemysłowej i systemów sterowania;
  • Komunikatywność i sumienność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Dodatkowy atut – uprawnienie SEP.

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole inżynierskim;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych i zdobycia dodatkowych uprawnień;
  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pełne świadczenia ZUS.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy vigran@vigran.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Vigran Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku ul. Toruńska 222, 87-805 Włocławek.
Kontakt z Inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem mailowym vigran@vigran.pl