07 Maj

Oferta Pracy: Automatyk AKPiA / Elektryk

Vigran Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Automatyk AKPiA / Elektryk

Opis stanowiska:

  • Montaż szaf sterujących, okablowanie szaf, wykonywanie pomiarów i testów;
  • Montaż instalacji elektrycznych i AKPiA zgodnie z dokumentacją techniczną;
  • Instalowanie i uruchamianie aparatów i urządzeń elektrycznych i AKPiA;
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacja oraz naprawa instalacji, aparatów i urządzeń AKPiA;
  • Wykonywanie czynności konserwacyjno-remontowych przy układach automatyki i zasilania;
  • Wykonywanie pomiarów, prób po montażu i naprawie instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych oraz dokonywaniem oceny ich stanu technicznego;
  • Udział w procesie diagnostyki urządzeń, usuwania usterek, przeglądów urządzeń zgodnie z ich dokumentacją techniczną;
  • Realizacja prac oraz nadzór nad pracami montażowymi na obiekcie;
  • Wykonywanie czynności serwisowo-obchodowych przy systemach sterownikowych i układach pomiarowych;

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne o kierunku: Automatyka, Elektronika, Elektrotechnika lub pokrewne;
  • Znajomość instalacji elektrycznych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów zasilania i sterowania;

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność projektowania instalacji AKPiA i elektrycznych;
  • Doświadczenie odnośnie sterowników PLC, napędów elektrycznych, przetwornic częstotliwości oraz urządzeń AKPiA (czujniki, przetworniki, zawory);
  • Znajomość technicznego języka angielskiego;
  • Uprawnienia energetyczne;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, samodzielność, organizacja własnej pracy;
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektryka lub automatyka w dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym;

Firma oferuje:

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole inżynierskim;
  • Możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych i zdobycia dodatkowych uprawnień;
  • Umowę o pracę, pełne świadczenia ZUS;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 4000,00 do 6000,00 zł (brutto).

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: vigran@vigran.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Vigran Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku ul. Toruńska 222, 87-805 Włocławek.
Kontakt z Inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem mailowym vigran@vigran.pl
Wysyłając do nas swoje CV, zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Vigran Sp. z o.o. swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.