Projektowanie AKPiA

Vigran Sp. z o.o. od ponad 25 lat oferuje kompleksowe usługi w zakresie integracji systemów automatyki, systemów informatycznych oraz produkcji oprogramowania. W swoim portfolio posiadamy również samodzielne usługi projektowania instalacji elektrycznych oraz AKPiA. Bazując na stałej współpracy ze specjalistami wysokiej klasy z innych branż jesteśmy w stanie wykonać projekty wielobranżowe również w formule EPC.

Nasze biuro projektowe oferuje całościowe projekty instalacji elektrycznych i projekty automatyki przemysłowej. Specjaliści z naszego Działu Realizacji Projektów są w stanie przygotować pełną dokumentację wykonawczą zadania oraz zająć się jego wykonaniem oraz stworzeniem dokumentacji odbiorowej i powykonawczej zamykając tym samym cały cykl nowoprojektowanych węzłów instalacji.

Wydajemy dokumentacje projektowe w oparciu o międzynarodowe normy i standardy oraz zgodnie
z dobra praktyką inżynierską, spełniając wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonujemy projekty w wielu gałęziach przemysłu, w tym w energetyce, chemii, gospodarce wodnościekowej. Szereg specjalistycznych szkoleń zgodnych z dyrektywą ATEX oraz duże doświadczenie powoduje, że wiele projektów wykonujemy w strefach zagrożenia wybuchem zarówno gazowych jak i pyłowych. Projektanci naszej firmy posiadają certyfikaty UDT-Cert w zakresie bezpieczeństwa funkcjonalnego.

Projekty wykonywane przez naszych specjalistów nie ograniczają się tylko do projektów branż elektrycznej bądź AKPiA. Jesteśmy w stanie dla Państwa przygotować kompleksową dokumentację wielobranżową, łącznie z projektami z branży technologicznej, konstrukcyjnej, mechanicznej czy też budowlanej. Dzięki temu otrzymują Państwo kompleksową dokumentacje techniczną (projekt wykonawczy oraz projekt powykonawczy). Przygotowując projekt uwzględniający wiele branż, prowadzimy nadzory inżynierskie oraz udzielamy wsparcia technicznego przy prowadzeniu złożonych projektów przygotowując rozwiązania wielobranżowe. Zajmujemy się doborem urządzeń automatyki w tym zaworów regulacyjnych, zaworów on-off, przepływomierzy, przetworników ciśnienia temperatury, poziomu i innych. Projektujemy również rozwiązania sterownikowe PLC oraz całe rozbudowane systemy DCS wiodących producentów.

Projektowanie

Firma Vigran projektuje w oparciu o międzynarodowe standardy i zgodnie z dobrą praktyką inżynierską. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży automatyki daje gwarancję dobrze wykonanej dokumentacji technicznej spełniającej oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Czytaj więcej

Automatyka

Bazując na doświadczeniu budowanym przez lata, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające zdania w wielu gałęziach przemysłu.

 

Czytaj więcej

Aplikacje

Vigran Sp. z o.o. specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, według sprecyzowanych założeń użytkownika.

 

Czytaj więcej

© 1991 - 2020 VIGRAN   //    DESIGNED BY VIDIGO

Przewiń