07 Wrz 2016

Jubileusz 25-lecia firmy Vigran

25 lat temu – 1 września 1991 roku została założona firma Vigran. Jubileusz ćwierćwiecza firmy to wydarzenie ważne dla każdego przedsiębiorstwa. To czas podsumowań i refleksji nad minionym czasem, to również impuls do podejmowania odważnych decyzji i realizacji dalekosiężnych planów. Z okazji Jubileuszu 25-lecia naszej firmy 2 września 2016 roku spotkaliśmy się w gronie Pracowników, najważniejszych Klientów i Partnerów Handlowych na uroczystej kolacji i wspólnej zabawie.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, za życzenia i gratulacje.

 

03 Wrz 2015

HIMA Roadshow – Safety Excellance

VIGRAN sp.j. jako wyłączny Autoryzowany Integrator Systemów HIMA w Polsce serdecznie zaprasza na „HIMA Roadshow – Safety Excellance”.

W ramach pokazów „Hima Roadshow” specjalny bus wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa procesowego i maszynowego będzie stacjonował we Włocławku w dniu 10.09.2015 na parkingu w pobliżu siedziby firmy VIGRAN przy ul. Toruńskiej 222 ( na II etapie).

Prezentowany sprzęt HIMA to produkty poparte ponad 100-letnim doświadczeniem producenta  w obszarze rozwiązań Safety dla przemysłu.

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatora. Więcej informacji.

© 2019 VIGRAN   //    DESIGNED BY VIDIGO

Przewiń