04 paź

Oferta Pracy: Programista.NET

Vigran Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista.NET

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za programowanie aplikacji dla systemu Microsoft Windows z wykorzystaniem technologii .NET i SQL Server oraz opracowanie dokumentacji technicznej i użytkowej.

Zakres obowiązków:

Tworzenie kompleksowych rozwiązań informatycznych poprzez:

  •  projektowanie, na podstawie zebranych wymagań aplikacji Windows przeznaczonych do użytku w zastosowaniu komercyjnym (systemy wsparcia procesu produkcji w środowisku przemysłowym);
  • tworzenie, rozwijanie oraz utrzymanie zaprojektowanych aplikacji;
  • przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną w ramach realizowanych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – kierunek Informatyka;
  • praktyczna znajomość obiektowego języka programowania C#;
  • praktyczna znajomość relacyjnych baz danych i języka zapytań SQL;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie zawodowe w branży IT na stanowisku programisty;
  • znajomość środowiska Visual Studio 2012…2019;
  • znajomość technologii Microsoft SQL Server;
  • znajomość bibliotek DevExpress;
  • znajomość SVN i narzędzi kontroli wersji.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę, pełne świadczenia ZUS;
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 5000,00 do 9000,00 zł (brutto)
  • dostęp do nowych technologii;
  • ciekawą pracę przy trudnych projektach dla polskich przedsiębiorstw i koncernów;
  • realny wpływ na projekt i wysłuchanie każdego pomysłu i propozycji;
  • sympatyczną atmosferę pracy;
  • szkolenia kierunkowe;
  • podniesienie kwalifikacji.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: vigran@vigran.pl

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Vigran Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku ul. Toruńska 222, 87-805 Włocławek.
Kontakt z Inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem mailowym vigran@vigran.pl
Wysyłając do nas swoje CV, zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Vigran Sp. z o.o. swoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.