20 Lip

Oferta Pracy: Specjalista Projektant AKPiA – Kierownik Działu Projektowego

Vigran poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista Projektant AKPiA – Kierownik Działu Projektowego

Opis stanowiska:

  • Kierowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników i reprezentację firmy w kontaktach z inwestorami
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizacji zadań
  • Dobór rozwiązań technicznych (automatyka, elektryka)
  • Projektowanie systemów sterowania automatyką przemysłową
  • Projektowanie tras kablowych
  • Projektowanie szaf sterowniczych i zasilających
  • Projektowanie obwodów sterowania
  • Współpraca przy tworzeniu ofert handlowych
  • Praca w biurze we Włocławku, oraz na obiektach (najczęściej jednodniowe wyjazdy)

Osoba ubiegająca się na powyższe stanowisko winna spełniać następujące warunki:

  • Wykształcenie: wyższe techniczne – (preferowane z zakresu automatyki – elektryczny/mechaniczny, elektrotechnika lub pokrewne)
  • Co najmniej 3 – letnie doświadczenie w branży związanej z automatyką przemysłową oraz w projektowaniu instalacji AKPiA;
  • Znajomość zagadnień z zakresu automatyki przemysłowej i systemów sterowania
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektrotechniki
  • Umiejętności analizy schematów AKPiA i rozwiązywania problemów z zakresu automatyki i elektryki
  • Umiejętność tworzenia, czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną i elektryczną
  • Znajomość oprogramowania typu CAD (AutoCAD, ZWCAD, Eplan Electric P8, WSCAD)
  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i sumienność, spostrzegawczość
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dodatkowy atut – uprawnienia SEP, uprawnienia projektowe itp.

Firma oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Samochód, komputer i telefon służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę przy trudnych projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015 r., poz. 2135 –  tekst jedn.)”.

Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w Vigran Sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku 87-805 ul. Toruńska 222, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Nadesłane dokumenty nie będą zwracane. Vigran Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.